obsługa informatyczna służby zdrowia

obsługa informatyczna firm i służby zdrowia obsługa informatyczna firm i służby zdrowia obsługa informatyczna firm i służby zdrowia
obsługa umów z NFZ
elektroniczna dokumentacja medyczna
oprogramowanie
kasy fiskalne
komputery, serwery, sieci
doradztwo
Więcej o naszej ofercie.

W ofercie skierowanej do służby zdrowia, szczególnie należy wyróżnić:

- Informatyczną obsługę umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Polecamy tu nasze usługi zarówno na etapie przygotowania ofert jak i bieżącej comiesięcznej obsługi kontraktów. Świadczymy także usługi w zakresie rejestracji danych rozliczeniowych wraz z utrzymaniem baz klienta na naszym serwerze.

-Kompleksowe wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej – EDM. Należy zaznaczyć, że wymóg prowadzenia EDM będzie dotyczył wszystkich świadczeń - zarówno realizowanych w ramach kontraktów z NFZ jak i komercyjnych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Asseco w zakresie oprogramowania mMedica używanego do rozliczeń z NFZ, ale pozwalającego także na pełną obsługę świadczeń łącznie z komercyjnymi zgodnie z wymogami EDM.

W przypadku planowania przez Państwa zakupów urządzeń fiskalnych polecamy produkty Novitus – jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comp właściciela tej marki.

W ofercie mamy markowy sprzęt komputerowy, w tym wypadku zapewniamy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny oraz ponadstandardowe wsparcie zarówno na etapie instalacji jak i bieżącej eksploatacji.

Partnerzy

informatyzacja gabinetów lekarskich

obsługa umów z NFZ

elektroniczna dokumentacja medyczna

oprogramowanie

strzalka

kasy fiskalne

serwery, sieci

sprzęt komputerowy

doradztwo

F.U.H. rn-serwis

ul. Solidarności 3 / lokal 109
38-300 Gorlice
tel: 18 352 03 05

ul. Nowy Świat 2 / 2 piętro
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 547 10 33

e-mail: biuro1@rn-serwis.pl