obsługa informatyczna firm i służby zdrowia

obsługa informatyczna firm i służby zdrowia obsługa informatyczna firm i służby zdrowia obsługa informatyczna firm i służby zdrowia
obsługa umów z NFZ
elektroniczna dokumentacja medyczna
oprogramowanie
kasy fiskalne
komputery, serwery, sieci
doradztwo
Więcej o naszej ofercie.

Firma zajmuje się głównie obsługą informatyczną służby zdrowia i małych firm z sektora handlu i usług.

W ofercie skierowanej do służby zdrowia, szczególnie należy wyróżnić:

- Informatyczną obsługę umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Polecamy tu nasze usługi zarówno na etapie przygotowania ofert jak i bieżącej comiesięcznej obsługi kontraktów. Świadczymy także usługi w zakresie rejestracji danych rozliczeniowych wraz z utrzymaniem baz klienta na naszym serwerze.

-Kompleksowe wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej – EDM. Należy zaznaczyć, że wymóg prowadzenia EDM będzie dotyczył wszystkich świadczeń - zarówno realizowanych w ramach kontraktów z NFZ jak i komercyjnych.

Należy dodać że jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Asseco w zakresie oprogramowania mMedica używanego do rozliczeń z NFZ, ale pozwalającego także na pełną obsługę świadczeń łącznie z komercyjnymi zgodnie z wymogami EDM.

Dla działów finansowo – księgowych oferujemy oprogramowanie Optima produkcji firmy Comarch, której jesteśmy autoryzowanym partnerem. Zapewniamy wdrożenie i bieżący serwis.

W przypadku planowania przez Państwa zakupów urządzeń fiskalnych polecamy produkty Novitus – jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comp właściciela tej marki.

W ofercie mamy markowy sprzęt komputerowy, w tym wypadku zapewniamy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny oraz ponadstandardowe wsparcie zarówno na etapie instalacji jak i bieżącej eksploatacji.

Naszą ofertę w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego kierujemy także dla klienta indywidualnego.

Partnerzy

informatyzacja gabinetów lekarskich

obsługa umów z NFZ

elektroniczna dokumentacja medyczna

oprogramowanie

strzalka

kasy fiskalne

serwery, sieci

sprzęt komputerowy

doradztwo

F.U.H. rn-serwis

ul. Bardiowska 1/2 piętro
38-300 Gorlice
tel/fax: 18 352 03 05

ul. Nowy Świat 2/2 piętro
33-300 Nowy Sącz
tel/fax: 18 547 10 33

e-mail: biuro1@rn-serwis.pl